Dili Seçiniz

                 

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekim fiyatları genel olarak tüm saç ekim merkezlerine göre değişir ve saç ekimi düşünenlerin ısrarla aradığı saç ekim fiyatlarını hiç bir saç ekim merkezi net şekilde yazmayarak herkese farklı fiyat politikası uygulamaya çalışmaktadır. Türkiyede tüm saç ekim merkezlerinin saç ekim fiyatları farklı olsada genel olarak ortalama saç fiyatları aynıdır. Saç Ekim fiyatlarının değişim göstermesindeki en büyük etken saç ekimi sonrası verilen hizmetlerle alakalıdır.

Türkiyede saç ekim fiyatları genel olarak şu şekilde hesaplanmaktadır. Öncelikle saç ekiminde taban fiyat oluşturulur. Bu taban fiyat çalışanlara, tecrübeye, malzemelere, ilaçlara, kliniklere, reklamlara verilen ücretlere göre değişmektedir. Saç Ekiminde taban fiyat üzerinden saç ekimi yapabilecek merkezlerde bulunabilmekle fakat bu ucuz saç ekimleri uzun süreli olmamakla birlikte kişiden kişiye değişen saç ekim fiyatlarının ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

İstanbul Saç Ekim Fiyatları

İstanbul saç ekim fiyatları konusunda kesinlikle ortalaması olmayan ve saç ekimlerinin kalitesinden çok saç ekim kliniği veya hastanesinin fiyatların değişmesinde rol oynayan bir şehirdir. İstanbulda saç ekim fiyatlarının çok farklılıklar göstermesinde ki diğer etken saç ekim merkezi veya saç ekim hastanesinin bulunduğu konumdur. Doğal olarak istanbulda saç ekimlerinde standart bir fiyat ortalaması bulmak çok zordur.

Hal böyle olunca saç ekimi yaptıracak olarında kafası karışmaktadır. Acaba pahalı saç ekimiler mi daha iyi yoksa ucuza saç ektirsem saçlarım çıkar mı ikilemi yaşamaktadırlar. Sonuç olarak saç ekimleri uzman personeller ile özenerek yapıldığında kesinlikle sonuçları tatmin edici düzeyde olan uygulamalardır. İstanbul saç ekim merkezi cenneti haline gelmiş olup dünyada saç ekim fiyatlarının en ekonomik yapıldığı ilk şehir konumundadır.

İstanbulda her gün binlerce kişi saç ekimlerini yaptırmaktadır. Ayrıca saç ekimlerinde fiyatlar asla pahalı değildir çünkü yapılan uygulama ve tedaviler ömürlüktür. Kısacası bir haftalık tatil fiyatına saç ektirip ömür boyu keyfini sürmek varken çok fiyat araştırması değil saç ekimlerini düzgün yapan saç ekim merkezi araştırması yapmak bizce daha önemlidir.

1 Greft Yani 1 Saç Kökü Kaç Liradan Ekilebilir ?

Greft hesaplaması yapılarak ekilen saç ekimlerindeki amaç ortalama bir saç kökü ve ortalama bir fiyat orantısı yakalamak içindir. Sonuç olarak saç ekimi yaptıranlar saç ekiminde kaç kök yani kaç greft ekildiğini asla bilemezler ve saç ekim merkezlerinin söylediğine göre kıyaslama ve hesaplama yapabilmektedirler.

Bu demek oluyor ki evet size 5000 kök saç ektik ve 5000 kök şu kadar fiyattır. Bu aslında saç ekim merkezlerinin vicdani duyguları ve etik olup olmamasıylada bağlantılıdır. Bu yüzden asla greft üzerinden saç ekim fiyatı sunmamakla beraber saç ekimlerinde maksimum fayda sağlayacak olan saç ekimleri sonrası bakımlar ve kullanılması gereken her şey dahil fiyatlarla hizmet sunmaktayız.

3000 kök saç ekimi şu fiyat ? 4000 kök saç ekimi şu fiyat ? 2000 kök saç ekimi şu fiyat 5000 kök saç ekimi fiyatı şu veya 4000 kök saç ekimi şu fiyat bu fiyat diye devam eden ve bu şekilde sizi etkilemeye çalışan saç ekim merkezlerine de güvenmemenizi saç ekim fiyatları için en az 3-4 saç ekim merkezinden fiyat ve fiyata dahil olan hizmetler hakkında bilgi alıp kıyaslamanızı önermekteyiz.

Ortalama Olarak Türkiyede Saç Ekim Fiyatları Şu Şekilde Hesaplanır?

  • 1 greft 1 saç kökü = 2 TL’dir.
  • Tek bir seansta 3000 ? 4000 greft saç ekimi yapıldığı düşünülürse = 6000 tl ? 8000 tl arasında saç ekim fiyatları oluşur,

Dream Hair Clinic saç ekim merkezi olarak asla saç ekim fiyatlarında greft üzerinde fiyat hesaplanması yapılmamaktadır. Saç ekimleri sonrası kulanılması gereken ilaçlar, medikal malzemeler, kremeler ve şampuanlar birlikte full olarak hizmet verilmektedir. Üstelik tüm saç ekimlerinde 2 seans saç prp tedavisini ücretsiz olarakta yapmaktayız.

Dream Hair Clinic Saç Ekim Fiyatları ve Verdiği Hizmetleri şu şekildedir;

  • Tek seansta maksimum saç ekimi,
  • Saç ekim sonrası tüm bakım malzemeleri,
  • Saç ekimi sonrası kullanılması gereken ilaçlar ve vb zorunlu ihtiyaç olan herşey,
  • Saç ekimleri sonrası en az 2 seans saç prp tedavileri.

8 SAATLİK BİR OPERASYON

%100 AĞRISIZ

EN YÜKSEK YOĞUNLUK

ÖMÜR BOYU GARANTİ